Events
 • (EST) Mais ja juunis 2015 toimusid esmakordselt üle Eesti nõustamised ja koolitused kõigile, kes soovivad nutiseadmeid kasutama õppida. Kõik nõustamised ja koolitused olid tasuta. Koolitusel tutvustati nutiseadmete omadusi ning seda, kuidas neid kasutada. Õpetati, kuidas kasutada igapäevaseid teenuseid, otsida infot ning teha seda kõike turvaliselt.

  (EST) Nutituur üle Eesti mais ja juunis

  (EST) Mais ja juunis 2015 toimusid esmakordselt üle Eesti nõustamised ja koolitused kõigile, kes soovivad nutiseadmeid kasutama õppida. Kõik nõustamised ja koolitused olid tasuta. Koolitusel tutvustati nutiseadmete omadusi ning seda, kuidas neid kasutada. Õpetati, kuidas kasutada igapäevaseid teenuseid, otsida infot ning teha seda kõike turvaliselt.

  Continue Reading...

 • (EST) Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus korraldas IT Akadeemia programmi raames noortele vanuses 15-19 eluaastat esmakordselt Eestis veebipõhise võistluse Küberpähkel. Koostöös Kaitseministeeriumi ja Eesti Infotehnoloogia Kolledžiga toimunud võistlus pani proovile noorte teadmised küberruumist ja internetiturvalisusest.

  (EST) Küberpähklit purema!

  (EST) Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus korraldas IT Akadeemia programmi raames noortele vanuses 15-19 eluaastat esmakordselt Eestis veebipõhise võistluse Küberpähkel. Koostöös Kaitseministeeriumi ja Eesti Infotehnoloogia Kolledžiga toimunud võistlus pani proovile noorte teadmised küberruumist ja internetiturvalisusest.

  Continue Reading...