Events
 • (EST) Interneti kasutamine on muutunud inimeste, eelkõige laste ja noorte, igapäevaelu osaks. Lapsevanema ülesanne on luua sobivad tingimused lapse huvide arendamiseks ning kindlustada lapse turvalisus, seda nii reaalses keskkonnas kui ka virtuaalmaailmas.

  Tunne oma netisõpru

  (EST) Interneti kasutamine on muutunud inimeste, eelkõige laste ja noorte, igapäevaelu osaks. Lapsevanema ülesanne on luua sobivad tingimused lapse huvide arendamiseks ning kindlustada lapse turvalisus, seda nii reaalses keskkonnas kui ka virtuaalmaailmas.

  Continue Reading...

 • (EST) Kolmapäeval, 23. aprillil toimus Tallinna Tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses MEKTORY Targalt internetis koolidevahelise võistlusmängu finaalvõistlus. Finaalis võistlesid omavahel eelvoorude parimad: Kuusalu Keskkool, Kristiine Gümnaasium, Avinurme Gümnaasium ja Pärnu Vanalinna Põhikool.

  Targalt internetis võistlusmängu võitis Pärnu Vanalinna Põhikool

  (EST) Kolmapäeval, 23. aprillil toimus Tallinna Tehnikaülikooli innovatsioonikeskuses MEKTORY Targalt internetis koolidevahelise võistlusmängu finaalvõistlus. Finaalis võistlesid omavahel eelvoorude parimad: Kuusalu Keskkool, Kristiine Gümnaasium, Avinurme Gümnaasium ja Pärnu Vanalinna Põhikool.

  Continue Reading...