События
 • (EST) Vihjeliin www.vihjeliin.ee on MTÜ Lastekaitse Liit poolt pakutav veebipõhine tasuta teenus , mis võimaldab internetikasutajal anda teavet sellest, kui ta märkab veebis keskkonda, mis sisaldab laste seksuaalset enesemääramisõigust rikkuvat materjali.

  Teavita ebaseaduslikust sisust vihjeliinile www.vihjeliin.ee

  (EST) Vihjeliin www.vihjeliin.ee on MTÜ Lastekaitse Liit poolt pakutav veebipõhine tasuta teenus , mis võimaldab internetikasutajal anda teavet sellest, kui ta märkab veebis keskkonda, mis sisaldab laste seksuaalset enesemääramisõigust rikkuvat materjali.

  Читать...

 • (EST) Mais ja juunis 2015 toimusid esmakordselt üle Eesti nõustamised ja koolitused kõigile, kes soovivad nutiseadmeid kasutama õppida. Kõik nõustamised ja koolitused olid tasuta. Koolitusel tutvustati nutiseadmete omadusi ning seda, kuidas neid kasutada. Õpetati, kuidas kasutada igapäevaseid teenuseid, otsida infot ning teha seda kõike turvaliselt.

  (EST) Nutituur üle Eesti mais ja juunis

  (EST) Mais ja juunis 2015 toimusid esmakordselt üle Eesti nõustamised ja koolitused kõigile, kes soovivad nutiseadmeid kasutama õppida. Kõik nõustamised ja koolitused olid tasuta. Koolitusel tutvustati nutiseadmete omadusi ning seda, kuidas neid kasutada. Õpetati, kuidas kasutada igapäevaseid teenuseid, otsida infot ning teha seda kõike turvaliselt.

  Читать...