Koolitused

Tiigrihüppe Sihtasutus alustab taas „Targalt internetis koolipäevadega“. Kõigil huvitatud koolidel, lasteaedadel ja noortekeskustel palume oma sooviavaldused saata aadressil: Külli.Riistop@tiigrihype.ee

Lähemat infot töötubade ja loengute kohta leiate: Targalt internetis koolituspaketid 2012-2013

Tiigrihüppe Sihtasutus koostöös Lastekaitse Liidu, Lasteabi telefoni 116111 ning Politsei- ja Piirivalveametiga alustab taas „Targalt internetis“ koolitustega 6-16-aastastele lastele, õpetajatele ja lapsevanematele. Tasuta koolitused toimuvad 2012/2013 ja 2013/2014 õppeaastal üle Eesti.  Programmid on nii eesti kui vene keeles.

Koolidel ja laste/noorteasutustel on võimalus tellida erinevaid aktiivkoolitusi, mille eesmärgiks on tõsta laste ja noorte teadlikkust interneti ja kaasaegsete tehnoloogiate kasutamisel. „Targalt internetis koolitunnid“ on paketipõhised töötoad, mis on kokku pandud lapse ealist arengut ja sotsiaalseid oskusi silmas pidades.  45 minutit kuni 1,5 tundi vältavas tunnis keskendutakse 1-2 probleemile, millele otsitakse sobiv lahendus ning pakutakse võimalikke käitumis/tegevusjuhiseid, et tulevikus libastumisi vältida.

Lisaks laste töötubadele pakume 1,5 tunnist töötuba õpetajatele ning üldharivat internetiturvalisuse loengut lapsevanematele.

Dokumendist Targalt internetis koolituspaketid 2012-2013 leiab täpsema töötubade kirjelduse ning info, kuidas  „Targalt internetis koolitund“ ka oma kooli tellida. Sooviavaldused ja küsimused palume saata projekti koolitusjuhile Külli Riistopile Kylli.Riistop@tiigrihype.ee või teavitustegevuste juhile Triin Kangurile Triin.Kangur@tiigrihype.ee.


Targalt internetis projekti koolitajate kontaktid

Heily Epro                     heily1@hot.ee
Roger Puk                      roger@tlu.ee
RiinaTimberg               timbergr@hot.ee
Anneli Rumm               rummanneli@gmail.com
Eva Tšepurko               eva@valgavg.edu.ee
Katrin Mikk                   katrinmikk421@hotmail.com
Epp Leikop                    epp.leikop@gmail.com
Tiit Mauer                      tiit@rtk.tartu.ee
Vladimir Runin           vladimir.runin@gmail.com
Piret Seepa                    seepa@hot.ee
Siim Brauer                   Siim.brauer@mail.ee
Veronika Tuul             Veronika.tuul@gmail.com
Külli Võsu                      kyllivosu@gmail.com
Marika Anissimov      matika.anissimov@vilgym.edu.ee
Johanna Olesk              jojohanna.annahoj@gmail.com
Birgy Lorenz                 birgy.lorenz@gmail.com
Kalev Pihl                       kalev.pihl@sk.ee
Margit Savisaar            margit@savisaar.ee
Eva Palk                          eva.palk@gmail.com
Tarmo Rosenfeldt       tarmo.rosenfeldt@bcs.ee
Dmitri Mištšenko        Dmitri.infojuht@gmail.com
Olga Šumailova                olgashum@gmail.com
Svetlana Vladimirova   vlaass@gmail.com
Svetlana Dõtšenko          svetlana_dychenko@hotmail.com
Ando Urbas                       ando.urbas@eesti.ee
Aivar Paas                         aivar.paas@gmail.com
Aare Kirna                        aare@arvutikaitse.ee
Albina Rževskaja        albinarz@gmail.com

Koolitused

Perioodil jaanuar 2011 – mai 2013 viisid projekti koolitajad läbi koolituspäevi 211 üldhariduskoolis ja 49 lasteaias üle Eesti.

Perioodil oktoober 2012 – mai 2013 külastati alljärgnevaid üldhariduskoole ja lasteaedu

Kohtla-Järve Slaavi Põhikool
Tapa Vene Gümnaasium
Valga Põhikool
Lasnamäe Põhikool
Antsla Gümnaasium
Tartu Forseliuse Gümnaasium
Forseliuse gümnaasium
Ämari Põhikool
Saarepeedi kool
Ülenurme Gümnaasium
Maardu  Gümnaasium
Viljandi Jakobsoni Kool
Tallinna 37.Keskkool
Loo Keskkool
Viimsi Keskkool
Kuldre Põhikool
Pühajärve Põhikool
Koeru keskkool
Tabasalu Ühisgümnaasium
Viljandi Kesklinna Kool
Lustivere Põhikool
Viljandi Jakobsoni Kool
Paide Ühisgümnaasium
Vaimastvere Põhikool
Laiuse Põhikool
Põltsamaa Gumnaasium
O.Lutsu Palamuse Gümnaasium
Viljandi Kesklinna Kool
Halliste Põhikool
J.V.Veski nimeline Maarja Põhikool
Jakob Westholmi Gümnaasium
Sindi Gümnaasium
Surju Põhikool
Tallinna Ranniku Gümnaasium
Tallinna Tondi Põhikool
Tallinna Laagna Lasteaed- Põhikool
Sillaotsa Kool
Tallinna 32. Keskkool
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Häädemeeste Keskkool
Sillamäe Kannuka Kool
Lasnamäe Gümnaasium
Maardu Gümnaasium
Rõngu Keskkool
Raatuse Gümnaasium
Viira kool
Valga Gümnaasium
Keeni põhikool
Kose-Uuemõisa
Oru Põhikool
Lasnamäe Vene  Gümnaasium
Saku Gümnaasium
Võhma Gümnaasium
Esku Kamari Lasteaed
Esku Kamari Kool
Suigu Lasteaed-algkool
Ilmatsalu Põhikool
Hummuli põhikool
Väike-Maarja Gümnaasium
August Kitzbergi Gümnaasium
Paikuse Põhikool
Tõrva Gümnaasium
Karksi Nuia Kool
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
Ilmatsalu gümnaasium
Kõrveküla Kool
Suure-Jaani Gümnaasium
Tamsalu Gümnaasium
Tallinna Muusikakeskkool
Esku-Kamari Kool
Märjamaa Gümnaasium
Uulu põhikool
Märjamaa Gümnaasium
Vändra Gümnaasium
Võru Kesklinna Gümnaasium
Tallinna 53. Keskkool
Erakool Intellekt
Kärla Põhikool
Lümanda Põhikool Lasteaed
Olustvere Põhikool
Rakvere Eragümnaasium
Lasteaed Pillerpall
Veskitammi Lasteaed

Lasteaed Kullatera
Mardi Lasteaed
Lauliku  Lasteaed
Liivamäe Lasteaed
Lasteaed Karikakar
Vaida Lasteaed
Lasteaed Mooniõied
Luha Lasteaed
Kivila Lasteaed
Alasniidu Lasteaed
Lasteaed Kiikhobu
Lasteaed Kullatera
Lasteaed Suitsupääsupesad
Lasteaed Linnupesa
Lasteaed Pallipõnn
Tallinna Mardi Lasteaed
Kristiine Lasteaed
Mutionu Lasteaed
Lasteaed Rõõmupesa
Pallipõnni Lasteaed
Tallinna 26.Lasteaed
Lasteaed Naba
Kasekese Lasteaed
Nurmenuku Lasteaed
Jüri Lasteaed Tõruke
Laagna Lasteaed Rukkilill
Kostivere Lasteaed
Rannamõisa Lasteaed

FacebookTwitterGoogle+Pinterest