Peateemad

Üritused

2020. aasta turvalise interneti päeva tähistamise kutse

29.01.2019 - 18.02.2020

KUTSE

Hea juhendaja ja õpetaja!

2020. aastal tähistatakse turvalise interneti päeva 11. veebruaril. Sellega seoses teeme juba traditsiooniks saanud üleskutse seda päeva mõne temaatilise üritusega tähistada. Soovime, et Eesti erinevates kohtades saaksid nii õpilased, õpetajad kui ka lapsevanemad Teie abiga osa turvalise interneti päevast ning oleksid nutivahendite kasutamisel veelgi nutikamad.

Kutsume Teie kooli, lasteaeda, noortekeskust, huviringi ka 2020. aastal turvalise interneti päeva tähistama ning interneti ja nutiseadmete kasutamise kui ka ohutuse temaatikat käsitlema. 

Oleme koondanud uued teavitusmaterjalid ja konkursid kogumikku,  millest leiate uued õpiobjektid (nt sisuloomest õpetajale, sotsiaalmeedia keskkonnad, kuidas ära tunda valeuudist jne), digiteradega ekraani taustapildid, mitmed õpilaskonkursid, millest osa võtta jpm. Loodetavasti pakuvad need inspiratsiooni ja praktilist väärtust temaatiliste ürituste korraldamiseks nii turvalise interneti päeva kui ka selle nädala raames.

Andke ka meile oma üritusest teada täites allpool oleva lihtsa vormi. Kõik lasteaiad, koolid, noortekeskused ja huviringid, kes on oma turvalise interneti päeva või nädala üritustest teada andnud, kantakse Eesti kaardile. Nii saate teistele teada anda, mida huvitavat Teie ette võtate ning samas ka teada saada, mida põnevat teised korraldavad.

Tähistame koos laste ja noortega turvalise interneti päeva tänavu veelgi võimsamalt ja täidame üheskoos Eesti kaardi üritustega.

 

Kerli Valner
Projekt Targalt internetis
Kerli.Valner@lastekaitseliit.ee

Partnerid