Üritused

Ideelaat “Elu koolis koos tiigriga”

26.10.2011

Ideelaat “Elu koolis koos tiigriga”

Ideelaat “Elu koolis koos tiigriga!”

Kolmapäev, 26. oktoober 2011

Ideelaada õpilaste programm ja registreerumine
Registreeru siin: http://www.eformular.com/digitiiger/ideelaatopilane.html


LINNAMÄNG VILJANDIS

Tiigrihüppe linnamäng on Viljandit ja Tiigrihüppe Sihtasutust tutvustav mäng, kus tuleb leida Viljandi linnas erinevates  kohtades asuvad vastusepunktid. Igas punktis saab osaleja vastusekaardile templi ning kirjutab küsimusele õige vastuse. Mängu alguspunkt on Viljandi Linnaraamatukogus, kus on saadaval kaardid, küsimustelehed ja templikaardid. Alustada on võimalik vahemikus kell 11.00–15.00.

Templi- ja vastusteleht peab jõudma Pärimusmuusika Aidas olevasse loosikasti 26.10. hiljemalt kell 15.30.

Osaleda saavad kõik soovijad ja osavõtt on tasuta. Kõikide osavõtjate vahel loositakse välja iPad2, arvesse lähevad vähemalt 7 templi ja 7 vastusega osavõtulehed. Loosimine toimub 26. oktoobril, võitjatega võetakse ühendust.

Lisaks toimuvad:

Seiklusmäng õpilastele „Nagu nupud laual“

11.00 ja 14.00

Alguspaik Pärimusmuusika Aida juures. Mängu kestus sõltub osalejate endi kiirusest ja jääb vahemikku 1-2 tundi. Osalejatest moodustatakse 5-7 liikmelised meeskonnad.

Töötoad Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias

11.00 – 12.30 Animatsiooni töötuba

11.00 – 12.00 Robootika töötuba

12.00 – 13.00 Robootika töötuba

13.00 – 14.00 Robootika töötuba

14.00 – 15.00 Targalt Internetis töötuba (osalejad saavad tasuta piletid õhtul kell 17 algavale “Ugala” teatri noortestuudio etendusele „Kuugelmuugel“)

17.00-18.00 Etendus „Kuugelmuugel“ Ugala teatris,  tasuta. Piletid jagatakse välja töötubades ja linnamängus osalejate vahel.

Etendusest

Mart Kase kirjutatud teksti Elu 2.0 stseenide ideed andsid väga hea algmaterjali, millele toetudes valisid teatristuudio noored stseenid välja, muutsid suupäraseks ja lavastasid, abiks juhendajad Martin Mill ja Silvia Soro. Lavastus on hoogne, elav, kaasaegne ja puudutab meid kõiki. Noored on netis, sest kõik normaalsed inimesed on netis, esitades küsimusi kas neid, keda seal pole, justkui polekski olemas? Kasutatakse ka erinevaid teatrivorme – tantsuteatrit, varjuteatrit, improvisatsiooni.

Ugala Noortestuudio alustas tegevust 2009. aasta sügisel. Stuudio eesmärk on anda noortele ettekujutus sellest, millised on näitleja eneseväljendamise võimalused ja missugune protsess on vaja läbida selleks, et näidend lavale tuua. Ugala stuudio gümnaasiumiealised noored said „Kuugelmuugeli“ lavale toomisega oma esimesed lavastuse tegemise kogemused.

Mängivad: Helen Janson, Keir Tetsmann, Kristiina Selter, Margit Vaik, Karl Järve, Leila Muru, Piret Parrest, Helena Välba, Signe Kerge, Mariliis Martin, Reinhold Uudris, Patrik Hytönen, Sander Kallissaar.

Lavastajad: Martin Mill ja Silvia Soro

Otsi üles Targalt internetis infolaud Ideelaadal ja tule töötuppa ning etendusele!

Tasuta bussid Viljandisse: http://www.tiigrihype.ee/?op=body&id=8&art=522

Info:

Ilvi Pere
Tiigrihüppe Sihtasutus
Internetiturvalisuse projektijuht
ilvi@tiigrihype.ee

Partnerid

  • logo-0
  • logo-1
  • logo-2
  • logo-3
  • logo-4
  • logo-5
  • logo-6
  • logo-7
Easysoftonic