Üritused

Jätkub konverentsisari See on turvaline IT

04.01.2012

Jätkub konverentsisari See on turvaline IT

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit korraldab koostöös BCS Koolitusega noorte internetialase turvateadlikkuse tõstmiseks Eesti eri paigus kuus konverentsi, kus IT- ettevõtted jagavad teadmisi, missugused on tehnoloogia arengusuunad ja mida tuleb internetiohutuse seisukohalt silmas pidada.

Samuti räägitakse, kuidas tõsta noorte teadlikkust Interneti turvalisest kasutamisest ning mida teha ja kuidas sekkuda, kui on põhjust arvata, et Interneti asjatundmatu kasutamine toob kaasa noore jaoks soovimatuid riske või keerulisi olukordi. Konverentside korraldamisel tehakse tihedat koostööd nii Eesti Lastekaitse Liidu, Tiigrihüppe Sihtasutuse, Eesti Politsei ja Piirivalveameti, Riigi Infosüsteemi Ameti kui ka teiste organisatsioonidega, kes on võtnud südameasjaks turvalise internetikäitumise kindlustamise.

Konverentsidel astuvad üles Nortal Group juht Taavi Kotka, Sertifitseerimiskeskuse juht ja internetiturvalisuse koolitaja Kalev Pihl, Microsoft Eesti tehnoloogia konsultant Rasmus Reimo, Riigi Infosüsteemi Ameti infoturbeekspert Anto Veldre, Pelgulinna Gümnaasiumi arendusjuht ja projekti Targalt Internetis koolitaja Birgy Lorenz, BCS Koolituse koolitaja Tarmo Rosenfeldt ning veebikonstaabel Andero Sepp ja Politsei- ja Piirivalveameti keskkriminaalpolitsei vanemkomissar Anu Baum. Konverentsidel on avatud projekti “Targalt internetis” infolaud.

Konverentside sari on suunatud õpetajatele, noorsoo- ja sotsiaaltöötajatele ning kõigile, kes oma töös puutuvad kokku noorte ja lastega. Konverentsid on osalejatele tasuta, vajalik on eelnev registreerimine.

4. jaanuaril 2013 toimub konverents Tallinnas

Registreerimine on avatud Tallinna konverentsile.

Toimunud konverentsid:
21.03.2012 Tartus Atlantise konverentsikeskuses
22.03.2012 Pärnus Endla Küünis
23.03.2012 Paide Kultuurikeskuses
23. oktoobril 2012 Rakveres
24. oktoobril 2012 Jõhvis

Konverentside sarja „See on turvaline IT!“ elluviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Partnerid

  • logo-0
  • logo-1
  • logo-2
  • logo-3
  • logo-4
  • logo-5
  • logo-6
  • logo-7
Easysoftonic