Peateemad

Üritused

Tunnustame turvalise interneti päeva tähistanud koole!

24.02.2015

Turvalisema interneti päeva plakat

Meil on väga hea meel, et paljud koolid üle Eesti tähistasid õpilaste ja õpetajatega turvalise interneti päeva ning käsitlesid interneti ja nutiseadmete turvalisema kasutamise temaatikat nii koolitundides kui ka väljaspool seda. Näiteks viidi läbi temaatilisi ainetunde, korraldati erinevaid kampaaniaid, teadmisi testiti viktoriinides, viidi läbi arutelusid, vaadati filme, kutsuti erinevaid spetsialiste koolidesse oma tööst rääkima, samuti viisid vanemate klasside õpilased läbi temaatilisi teavitustegevusi noorematega jne. Kahe nädala jooksul osales erinevates tegevustes ligikaudu 9600 õpilast!

Tunnustame järgmisi koole ja õpetajaid, kes viisid turvalise interneti päeva tähistamise raames  õpilastega läbi e-ohutuse alaseid tunde ja teavitusüritusi:

Kool Õpetaja Klassid
Albu Põhikool Anu Lassi 3.-7. klass
Alu Lasteaed-Algkool Anu Luus 4. klass
Aravete Keskkool Anu Lassi 3.-8. klass, 10.-12. klass
Aste Põhikool Ulvi Valge 5.-7. klass
Audentese Erakool/Spordigümnaasium Eve Liis 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 5a, 6a, 6b, 9c, 10c, 10d, 12d
Ehte Humanitaargümnaasium Dmitri Mištšenko 1.-11. klass
Elva Gümnaasium Anne Koppel 2b
Fr. Tuglase nim Ahja Kool Mare Muru 1.-9. klass
Haabersti Vene Gümnaasium Julia Bandura 1.-12. klass
Harkujärve Põhikool Heily Epro 1.-6. klass
Hiiumaa Noorsootöö Keskus Siret Lahemaa 1.-9. klasside õpilased
Ilmatsalu Põhikool Tiina Sakjas 3b
J. V. Veski nim Maarja Põhikool Egle Lellep 2.-7. klass
Jüri Gümnaasium Luisa Pani 8a, 8c
Kammeri Kool Kätlin Tamm 1.-9. klass
Kavastu Algkool-Lasteaed Renate Sagaja, Meeri Kuustemäe 1. klass, 3. klass, 4. klass
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Saima Tõigast, Sirje Jakobson 4b, 6a, 6.-8. klass, 12. klass
Kiltsi Põhikool Kati Hiir 1.-9. klass
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium Albina Rževskaja 1.-8. klass
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Natalja Hramtsova 5.-6. klass
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool Julia Makarova, Irina Gristsinenko, Ludmilla Teperik 3. klassid, 4. klassid, 8. klassid
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool Irina Anissimova, Milena Podlaštšuk, Sergei Jurjev 4. klass, 6.-8. klass
Kohtla-Nõmme Kool Natalja Hramtsova 4.-5. klassid, 8. klass
Konguta Kool Kristiina Lõhmus 1.-6. klass
Koonga Põhikool Agnes Kaio 1. klass, 3. klass, 7.-9. klass
Kosejõe Kool Katri Saliste 1.-9. klass
Lasila Põhikool Kristi Võhmar 1.-9. klass
Lasnamäe Gümnaasium Svetlana Dõtsenko 1a, 1b, 1c
Lauka Põhikool Siret Lahemaa 5. klass
Mammaste Kool Aimi Jõesalu 5. klassid
Narva Soldino Gümnaasium Tatjana Fedorova kooli 21 klassis
Nurme Kool Heili Rammo 5b, 6b, 7.-9. klass
Nurme Kool Veve Kallasaru 3.-6. klass
Nõva Kool Õnne Rüütel lasteaed, 3.-9. klass
Otepää Gümnaasium Anneli Vetka 3a, 4b, 5a, 5b, 6b, 8a, 9, 10a, 11b, 12
Paldiski Põhikool Inga Jürioja 1.-4. klass
Pelgulinna Gümnaasium Birgy Lorenz 6 b, 7c, 9k, 10p
Pelgulinna Gümnaasium Heidi Tark 3d
Põltsamaa Ühisgümnaasium Margit Uus 7c, 8a, 9a, 9b, 9c
Põlva Põhikool Aimi Jõesalu 6.-9. klass
Pärnu Rääma Põhikool Eve Popp 5a, 5b, 7a
Pärnu Vanalinna Põhikool Diana Veskimägi 1.-8. klass
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Taimi Dreier 4a, 4b, 4c, 5a
Raikküla Kool Liia Suup 8a, 8b, 9. klass
Rapla Ühisgümnaasium Kadri Laup 2a, 2b, 5a, 5b, 7a, 7b, gümnaasium ja lapsevanemad
Ristiku Põhikool Eve Reisalu 1.-9. klass
Rõuge Põhikool Piret Viil 1.-9. klass
Räpina Aianduskool Katrin Uurman ME14-41-K
Saku Gümnaasium Kristiina Noormets 9. klass, 11.-12. klass
Salme Põhikool Merle Lepik kõik õpilased ja õpetajad
Suure Jaani Kool Jaanika Reier 8a
Suure- Jaani Kool Ülle Piir 3. klass
Suure Jaani kooli Tääksi õppekoht Merika Jaska 2.-5. klass
Tallinna 21. Kool Karin Niisuke kogu kool ja lapsevanemad
Tallinna Humanitaargümnaasium Kaja Pello 5a, 5b, 6a, 6b, 6c, 10b, 11a, 12b
Tallinna Kuristiku Gümnaasium Viia Hang 1b, 2a, 2b, 3a, 4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 8a, 8b, 9b, 10, 12
Tallinna Laagna Gümnaasium Piret Seepa 1.-5 klass
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Meeri Sild 1.-4. klass
Tallinna Rahumäe Põhikool Triinu Pääsik 5. klassid
Tallinna Saksa Gümnaasium Virve Uibomäe 2d
Tallinna Tehnikagümnaasium Andres Seire 1.-10. klass
Tallinna Tervishoiu Kõrgkool Kairi Ainjärv Veebilehe külastajad
Tartu Mart Reiniku Kool Helle Saue 5a, 6b, 7c
Tartu Veeriku Kool Merlin Saulep I ja II kooliaste
Unipiha Algkool Evelyn Eensoo 1.-4. klass
Valga Põhikool Margus Talvik 4a, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 8b, 9d
Virtsu Kool Koolijuht 4. ja 5. klass

Kõik koolid ja õpetajad saavad tunnistuse. Tunnistused saadame vormis esitatud e-maili aadressile.

Suur aitäh teile!

Targalt internetis projekti meeskond

Partnerid