Üritused

Turvalise interneti päev 8.02.2022

07.02.2022 - 11.02.2022

Turvalise interneti päev 8.02.2022

Soovime Targalt internetis meeskonna poolt tänada ja tunnustada kõiki õpetajaid, õpilasi ja juhendajaid, kes korraldasid laste ja noorte digipädevuse arendamiseks 2022. aasta turvalise interneti päeva tähistamise raames teavitusürituse.

Tänu Teile ja teistele aktiivsetele õpetajatele ja juhendajatele toimus üle Eesti 107 asutuses (koolides, lasteaedades, noortekeskusestes, raamatukogus) teavitusüritusi kokku enam kui 12600 lapsele ja noorele. Korraldati temaatilisi ainetunde, vahetunde, arutelusid, viktoriine, viidi läbi mänge, joonistati plakateid jne. Meil on väga hea meel, et seekord toimusid paljudes koolides ka õpilastelt õpilastele teavitustunnid. Üritustega saate tutvuda Eesti kaardil: https://www.targaltinternetis.ee/turvalise-interneti-paeva-ja-nadala-uritused-2022.


Tutvuge Märka Last ajakirja Targalt internetis erinumbriga


LAPSEVANEMATE JA ÕPETAJATE VEEBISEMINAR

8. veebruaril toimus lapsevanematele ja õpetajatele veebiseminar “Probleemsed olukorrad, millega lapsed ja noored internetis kokku puutuvad. Kuidas aidata ja toetada?”.

Vaata seminari salvestust: https://www.youtube.com/watch?v=YYd859WrPUc.

 

TUTVU TARGALT INTERNETIS UUDISKIRJAGA

 

Uudiskiri: https://bit.ly/turvaliseltinternetis2022 

 

KOOLIDELE: 

Kutsume kõiki koole tähistama 8. veebruaril turvalise interneti ja selle raames õpilastega interneti- ja nutivahendite kasutamisega seotud teemade üle arutama.

Oleme koostanud õppematerjali “Kuidas kaitsta ennast ja teisi internetis”, mida saavad kasutada vanemad õpilased ja õpetajad õppetunni läbiviimiseks oma koolis. Fookuses on: miks on oluline teavitada, kui internetis on midagi juhtunud; kuidas blokeerida ja raporteerida ning kuidas tõendusmaterjale võtta. Kindlasti räägime ka sellest kust nõu ja abi saada.

Kõik veebruaris läbiviidavad interneti turvalisuse alased teavitustegevused saab registreerida Targalt Internetis koolide kaardile.
Noored, kes teistele tundi andsid, saavad diplomi. Lisaks loosime välja ka erinevaid toetajate harivaid auhindu. 

 

LASTEAEDADELE: veebiseminar lasteaedade õpetajatele ja uus õppematerjal

Kutsume lasteaedasid turvalise interneti päeva tähistama ja selleks oleme koos ekspertidega kokku pannud laste digipädevust edendava õppematerjali, millest leiab erinevaid tegevusi, mänge, töölehti jmt.

28. jaanuaril kell 14.00 korraldasime lasteaedade õpetajatele temaatilise veebiseminari “Digipädevusi arendavad tegevused lasteaialastele – mängud, töölehed, arutelud”
Vaata seminari salvestust: https://www.youtube.com/watch?v=XYl2zfdDOZs 

Kui olete lasteaias veebruaris temaatilisi üritusi läbi viimas, siis andke sellest ka meile teada.

Aitäh teile, et olete koos meiega päeva tähistamas ning õpilastele vajalikke teadmisi ja oskusi edasi andmas.

Partnerid

  • logo-0
  • logo-1
  • logo-2
  • logo-3
  • logo-4
  • logo-5
  • logo-6
  • logo-7
Easysoftonic