Noortekeskus

Noortekeskus

Kutsume noortekeskusi turvalise interneti päeva tähistama ning noortega interneti- ja nutiseadmete kasutamisega seotud teemasid käsitlema.

Tänavu on turvalise interneti päev 8. veebruaril ning kutsume kõiki noortekeskusi üles koos noortega teistele noortele veebruaris temaatilisi üritusi korraldama.


Mõned näited inspiratsiooniks eelmiste aastate noortekeskuste temaatilistest üritustest:

Viljandi Avatud Noortetuba
Aaretejaht digimaailmast”
Korraldame Viljandi linnas noortele ja kõikidele huvilistele terve koolivaheajal vältel aaretejahi maratoni, mille raames on kahel päeval teemaks digimaailm. Käsitleme erinevaid teemasid: interneti ohutus, mida teha kui vajad abi?, pildiküsimused, natukene interneti ajaloost, interneti võimalused.

Mähe Vaba Aja Keskus
Internetiohutuse töötuba
Mähe Vaba Aja Keskuses toimuvad igal aastal turvalise interneti päeva raames internetiohutuse töötoad. Külla kutsume piirkonna koolide neljandaid klasse, et noortega üheskoos arutleda turvaliselt internetis käimisest .

Pärnu Noorte Vabaajakeskus
Turvalise interneti päeva tähistamine
Tähistame noortekeskuses turvalist internetipäeva, kus noorsootöötajad viivad läbi noorte seas viktoriini/küsitluse turvalisuse teemal internetis (kontode loomine, kasutajanimed, paroolid, mitmekordne turvalisus jms).

Saku Valla Noortekeskus
Targalt Internetis
Räägime noortega turvalisest internetist, näitame videot ning selgitame tagajärgi. Lahendamine ülesandeid, mis on seotud interneti turvalisesega ning teeme kahooti.


Palun andke meile oma noortekeskuse veebruaris toimuvatest temaatilistest üritustest teada kuni 6.02 täites registreerimisvormi

Peale vormi täitmist sisestame noortekeskuse nime ja ürituse kirjelduse Eesti kaardile, mille avaldame www.targaltinternetis.ee.
Kõik osalejad saavad tunnustuse ning ürituste läbiviijate vahel loosime välja temaatilisi auhindu ja töötube.

Aitäh teile, et olete koos meiega päeva tähistamas ning noortele vajalikke teadmisi ja oskusi edasi andmas.

Partnerid

  • logo-0
  • logo-1
  • logo-2
  • logo-3
  • logo-4
  • logo-5
  • logo-6
  • logo-7
Easysoftonic